PW

Шенжен Напредок и Победа технологија Корпорацијата е државјанин Hi-Tech enterprise.It е основана во јануари 2015 година, се наоѓа во Shasi Hi-Tech парк, Shajing Таун, Baoan округ, Шенжен, Кина. Постојат повеќе од 1300 луѓе на национално ниво RightNow. На акционерското друштво се придржуваат кон интегритетот, ориентирани кон луѓето, за иновации, посветена на ситуацијата на понудената, создава Алберт вредноста на облак со компјутери, мрежна комуникација за сите сфери на животот, обезбедува професионални производи и услуги на IOT. Шенжен Напредок и визија Победа технологија Корпорацијата е: да се стане глобален лидер во областа на комуникација! Во моментов, Шенжен Напредок и Победа технологија Корпорацијата има повеќе од 200 производството patents.It победи на Хорнер на "Националната Hi-Tech претпријатие", "Шенжен Софтвер претпријатија Топ 100", "Шенжен Hi-Tech претпријатие", "Здружението Shenzhen'UAV индустрија Напредно единица "," Шенжен познатиот бренд "," Топ 100 Преработувачка индустрија претпријатија во провинцијата Гуангдонг ", во годината на 2017 година, Шенжен Progeress и Добиј технологија Корпорацијата фотоелектричен индустриски парк и парк план Паметни го освои" првата награда на кинески зграда разузнавачката заедница за извонредни решенија ".

 

за нас
WhatsApp Онлајн Chat!